STAR TV

Hata Bildirim Formu

Lütfen Yayın Linki veya Kanal İsmini Belirtiniz.

Player Altındaki Alternatif Yayınlarımızı Deneyebilirsiniz.(Lütfen Çalışmayan Yayınları Bildirirken Yayın Linkini veya Kanal İsmini Belirtiniz.)

 • Tv Bilgileri
 • Kanal Türü

  Ulusal Kanal,Star tv izle, Star tv canlı izle, canlı tv izle

 • TV Sahibi

  Doğuş Yayın Grubu

 • Yayın Merkezi

  Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Şişli İstanbul

 • Telefon

  0212 335 00 00

 • E-posta

  [email protected]

 • Web Adresi

  www.startv.com.tr

 • Uydu Frekans

  12.015 MHz Yatay (H) 27.500 Ksym/s FEC değeri : 5/6

 • Yayın Akışı

  STAR TV yayın akışı bulunmuyor.

  Star Tv Hakkında Genel Bilgi

Star Tv, Doğuş Yayın Grubu bünyesinde yayın yapan 1989 yılında kurulmuş Türkiye’nin ilk özel ulusal televizyon kanalıdır.Aynı zamanda en çok reyting alan tv kanallarından birisidir.İlk olarak Star 1 ismi ile Magic Box Incorporated AG adlı şirket tarafından kurulmuştur. Star tv izle, Almanya’dan uyduya verdiği görüntüleri Türkiye'ye yansıtmakta ve ilk zamanlarda sadece özel uydu antenleriyle izlenebilmekteydi. Ülkedeki yayın tekeli TRT'nin elindeyken özel bir televizyonun yayına başlaması, iletişim yönünden Türkiye'nin geleceğini etkileyen önemli bir dönüm noktası olmuştur. Star1'in Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor başta olmak üzere birçok takımla naklen yayın anlaşması imzalamış ve Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki özel kupa maçını naklen yayınlamıştır. Bu maçla birlikte Magic Box Star 1 normal yayına geçmiştir. Bu adımları atmasıyla da TRT ile arasındaki rekabeti iyice artırmıştır.


Star Tv 1 Mart 2006 tarihinde Avrupa'da yaşayan Türk’ler için Euro Star izle kardeş kanalını kurmuştur. 2009'un Eylül ayında Türk televizyon kanalları arasında ilk web tv izle uygulamasını başlatarak, izleyicilerinin videolar izlemelerini sağlamıştır. Aynı zamanda Video Arşiv sitesini hayata geçiren ilk televizyon kanalı olmuştur.


Star Tv Mayıs 2009'da Star TV HD adıyla hd tv izle yayınına başlamıştır. Türkiye'deki başlıca kanallar arasında Kanal D 'den sonra hd yayına başlayan ikinci kanaldır. Star tv nin kardeş kanalları ise CNBC-e, e2, Kral Pop TV izle, Kral TV izle, NTV izle, NTV Spor izle, Kanal D’dir


Star Tv canlı izleyebileceğiniz uydu yayınları ise

Türksat 4A 12015 H 27500 5/6 (SD),

D-Smart 24. kanal (HD/SD),

Digiturk 2427. kanal (SD), 327. kanal (HD),

Filbox 12015 H 27500 5/6 (SD),

Türksat TKGS 5. kanal (SD),

Kablo TV S 10 (SD)

Teledünya 26. Kanal (SD)

Tivibu 27. kanal (SD), 315. kanal (HD)


Ayrıca Star Tv izle ile ilgili yayın akışı, iletişim gibi diğer bilgiler yayının altında verilmiştir. Star Tv internetten kesintisiz canlı izlemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Herkese keyifli seyirler ve iyi eğlenceler diliyoruz.


Etiketler: # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #