NTV

Hata Bildirim Formu

Lütfen Yayın Linki veya Kanal İsmini Belirtiniz.

Player Altındaki Alternatif Yayınlarımızı Deneyebilirsiniz.(Lütfen Çalışmayan Yayınları Bildirirken Yayın Linkini veya Kanal İsmini Belirtiniz.)

 • Tv Bilgileri
 • Kanal Türü

  Ulusal Kanal. Ntv izle. Ntv canlı izle. Kesintisiz ntv izle

 • TV Sahibi

  Doğuş Yayın Grubu

 • Yayın Merkezi

  İstanbul

 • Telefon

  0212 – 335 00 00

 • E-posta

  [email protected]

 • Web Adresi

  http://www.ntv.com.tr

 • Uydu Frekans

  Türksat 4A 12015 H 27500 5/6

 • Yayın Akışı

  NTV yayın akışı bulunmuyor.

  NTV Hakkında Genel Bilgi

NTV, 1996 yılında kurulan Türkiye'nin ilk haber kanalı olma özelliğine sahiptir. Ocak 1999'da Doğuş Yayın Grubu bünyesine yayın yapmaya başladı. Türk medyasına yeni bir soluk getiren NTV, Türkiye'de tematik kanal dönemini de başlatmış oldu. NTV izle, Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yapmış olduğu yayınlar ve Yeşil Ekran gibi özel projeler ile NTV'nin sosyal sorumluluk bilincindeki yayınları ile kendisini bir adım daha önde tutmasını sağlıyor..


NTV Yayın hayatı boyunca çeşitli kuruluşlar tarafından bir çok ödül almıştır. Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Brüksel’de temsilcilikleri bulunan NTV, Reuters, ENEX, APTN, BBC gibi dünyaca bilinen haber kuruluşları ve çeşitli haber ajansları aracılığıyla gündemi takip etmektedir. Ayrıca NTV’nin kardeş kanalları CNBC-e, e2, NTV Spor, Kral Pop Tv, Kral Tv’dir


NTV Kanalın isminin açılımı Nergis Televizyonudur. NTV izle 2004'den beri Avrupa'daki Türklere yönelik de yayın yapmaktadır. Eski ismi NTV Int olan kanal ismini NTV Avrupa izle olarak değiştirmiştir.


NTV canlı izleyebileceğiniz uydu yayınları ise Türksat 4A 12015 H 27500 5/6 (SD), D-Smart 31. kanal (SD), Tivibu 56. kanal (SD), Digiturk 41. kanal (SD), Filbox 12015 H 27500 5/6 (SD), Türksat TKGS 11. kanal (SD) , Kablo TV S 17 (SD), Teledünya 46. kanal (SD)


Ayrıca NTV izle ile ilgili yayın akışı ve diğer bilgiler yayının altında verilmiştir. NTV canlı internetten izlemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler ve iyi eğlenceler diliyoruz.


Etiketler: # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

NTV İzleyici Yorumları

Yorum Yaz

 1. neco dedi ki:

  ntv acilmiyor admin tsk