MTV ÖDEMELERİNDE KREDİ KARTI KAMPANYALARI


 
MTV ödemeleri süresince bankalar müşterilerine sundukları taksit fırsatlarının yanı sıra, hediye gibi seçeneklerle de MTV ödemelerini daha avantajı bir hale getiriyorlar.
 
İşte MTV Kampanyaları 2017 Listesi
 
Garanti Bankası 2017 MTV Kampanyası
 
1 Ocak – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılacak Motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinde 3 taksit seçeneği sunan Garanti Bankası ayrıca, motorlu taşıtlar vergisi ödemesini garanti.com.tr, Garanti Bankası ATM’leri, Alo Garanti, Bonusflaş uygulaması ve Gelir İdaresi Başkanlığının resmi web sayfası üzerinden yapan müşterilerine Bridgestone ve Lassa’dan yapacakları 4 lastik alışverişlerinde tam 75 TL indirim sunuyor.
 
Yapı Kredi – Worldcart 2017 MTV Kampanyası
 
MTV 1. taksit ödemesini World’un resmi sitesi üzerinden veya gib.gov.tr üzerinden yapan araç sahipleri 3 taksit fırsatından yararlanacak. Sonax’ta Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi 390 TL yerine 195 TL.
Otopratik’te periyodik bakım işçilik hizmetinde %50 indirim ve ücretsiz check up!
Kampanya 01 – 31 Ocak 2017 tarihlerinde Yapı Kredi kredi kartlarıyla yapılacak olan 100 TL üzerindeki MTV ödemelerinde geçerli olacak.
 
Denizbank Bonus 2017 MTV Kampanyası
 
Denizbank Bonus müşterileri 01 Ocak – 05 Şubat 2017 tarihleri arasında yapacakları MTV ödemelerinde faizsiz, komisyonsuz 3 taksit fırsatından yararlanabilecek.
 
Maximum 2017 MTV Kampanyası
 
İş Bankası Maximum müşterileri 1 Ocak – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında 200 TL ve üzerindeki MTV ödemelerinde 2 taksit, ödemesini internet şubesi veya İş Cep uygulaması üzerinden yapanlar ise 3 taksit fırsatından yararlanacak.
Üstelik Bosch Car Servisi merkezlerinde geçerli periyodik bakım için %30 indirim ve ücretsiz check – up da hediye.
 
Axess 2017 MTV Kampanyası
 
MTV sorgulama ve ödeme işlemini Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi, Akbank ATM’leri, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları (Axess, Wings, Free) ile yapın, alt limit olmaksızın 4 taksit fırsatından yararlanın!
Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Akbank Direkt’ten ödeyenler, seçili Samsung akıllı telefonlarda %25’e varan indirim kazanıyor.
Kampanya ile Samsung J2 Grand Prime akıllı telefonu sadece 599 TL’ye alabilirsiniz. Detaylara Kampanya Koşulları altından ulaşabilirsiniz.MTV’yi NEO’nuz ile Ödeyin 20 TL Chip-para Kazanın​..
 
TEB 2017 MTV Kampanyası
 
TEB 1 Ocak – 2 Şubat 2017 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini GİB veya Cepteteb uygulaması üzerinden gerçekleştiren araç sahiplerine 3 taksit fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılarak taksit fırsatını kullanmak isteyen araç sahiplerinin bankada kayıtlı olan cep telefonları aracılığyla “MTV” yazarak 4616’ya göndermeleri gerekiyor.

MTV HESAPLAMA VE ÖDEME SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN…

Etiketler: # # # # # # # # # # #