KANAL D

Hata Bildirim Formu

Lütfen Yayın Linki veya Kanal İsmini Belirtiniz.

Player Altındaki Alternatif Yayınlarımızı Deneyebilirsiniz.(Lütfen Çalışmayan Yayınları Bildirirken Yayın Linkini veya Kanal İsmini Belirtiniz.)

 • Tv Bilgileri
 • Kanal Türü

  Ulusal Kanal, kanal d izle, kanal d canlı izle, canlı tv izle

 • TV Sahibi

  Doğan Yayın Holding

 • Yayın Merkezi

  Doğan TV Center 100 Yıl Mah. 34204 Bağcılar/İstanbul

 • Telefon

  0212 413 51 11

 • E-posta

  [email protected]

 • Web Adresi

  www.kanald.com.tr

 • Uydu Frekans

  11977 H - Yatay Batı 27500 5/6 147 247 Türksat 4A

 • Yayın Akışı

  KANAL D yayın akışı bulunmuyor.

  Kanal D Hakkında Genel Bilgi

Kanal D, Doğan Holding bünyesinde yayın yapan Türkiye’nin en çok reyting alan tv kanallarından birisidir. Kanal D 16 Eylül 1993'te test yayınına başlamış 19 Aralık 1993'te normal yayın hayatına geçmiştir. 2004 yılında, analog yayını ile birlikte sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Kanal Avrupada Euro D ile Türkçe yayın yapmaktadır.


Kanal D Türkiye’de HD yayın yapan ilk televizyon kanalıdır. Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engellilerimiz için sesli yayınlıyor ayrıca işitme engellilerimiz için işaret dili ile yayınlıyor ve altyazılarla destekleyerek engellilerimiz için güzel uygulamalara yer veriyor.Engellilerimiz için yaptığı çalışmalar için Kanal D’ye teşekkür ediyoruz.


Kanal D , aynı zamanda Romanya’da yine Kanal D izle olarak yerel yayını vardır.Ayrıca Kanal D’nin D Çocuk, D Plus, D Max, D Spor, Hipodrom TV, Kanal D HD TV, D Yeşilçam, Dream TV, Dream Türk adlı altı kanalları bulunmaktadır.


Kanal D canlı izleyebileceğiniz uydu yayınları ise Türksat 4A 11977 H 27500 5/6 (SD), D-Smart 22. kanal (SD/HD), DFH Network 2. kanal (SD), Digiturk 24. kanal (SD), 324. kanal (HD), Filbox 11977 H 27500 5/6 (SD), Türksat TKGS 3. kanal (SD), Kablo TV S 9 (SD) Teledünya 25. kanal (SD)


Ayrıca Kanal D ile ilgili diğer bilgiler yayının altında verilmiştir. Kanal D canlı internetten izlemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.Herkese keyifli seyirler ve iyi eğlenceler diliyoruz.


Etiketler: # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

KANAL D İzleyici Yorumları

Yorum Yaz

 1. Çok kaliteli ve güzel bir yayın teşekkürler….

 2. aa dedi ki:

  çok güzel sade birsite fullcanlitv ye teşekkür ederiz