GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ BUGÜN NE DİYOR

gunluk-burc-yorumlari
 
1 Aralık 2016 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Güne yoğun duygularla başlayacak ve günün ilerleyen saatlerinde kendinizi dayanılmaz hissedeceksiniz. Aslında derinden etkileyici kişilerin ve olayların etkisinde kalabilir ve kendinizi yenilemek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Saygı duyduğunuz kişilerle ilgili duygularınız değişebilir. Ancak saygıda kusur etmeseniz iyi olacak. Bugün duygularınızı kendinize saklamak için gayret göstermelisiniz. Farklı çevreler ve değişik ortamlar ilginizi çekecek. Bu arada sizin alıştığınız ve bildiğiniz yöntemlerden daha farklı uygulamalar yapanlar ile karşılaşabilirsiniz. Yaşam tarzı ve hayata bakış açısı farklı kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Fakat duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil…
 
1 Aralık 2016 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Keyifli bir gün geçirecek ve arkadaşlarınızla haberleşeceksiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızdan alacağınız haber sizi heyecanlandıracak. Çeşitli davetler alabilirsiniz. Fakat pek gitmek istemeyebilirsiniz. Bir arkadaşınızın davetine önce isteksiz gidecek ve gecenin ilerleyen saatlerinde çok eğleneceksiniz. Yeni tanışacağınız kişiler ile samimi olabilirsiniz fakat kendiniz ile ilgili özelliklerinizi hemen anlatmasanız iyi olacak. İsteklerinizi gerçekleştirmek için daha ciddi ve kararlı davranmayı başaracaksınız.
 
1 Aralık 2016 Perşembe İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşebilir ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve bu arada yapmanız gereken işleriniz ve programınız aksayabilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tutum içinde bulunacaksınız. Ve hatta kendi rahatlığınıza kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Zaman zaman endişeleriniz ortaya çıkabilir ve hiç istemediğiniz halde kaygılarınızı çevrenize yansıtabilirsiniz. Fakat genel olarak bugün iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız.
 
1 Aralık 2016 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun duygular ve farklı arzular uyanacak. Özgür aşklar size çekici gelecek ve karşılaştığınız kişilerden etkileneceksiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz. Farklı olanlar ve değişik konularla ilgileneceksiniz. Bugün meydana gelen ani gelişmeler şaşırtıcı olabileceği gibi sizin duygusal tepkileriniz de çevrenizi şaşırtabilir. Hareket halinde olmak ve ilginç ortamlarda dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Geleceğe yönelik kaygılarınız devam etse bile bugün karşılaştığınız kişiler sizi heyecanlandıracak.
 
1 Aralık 2016 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Tecrübe zamanı Sevgili Aslan’lar. Fuarlara, konferanslara ya da çeşitli eğitimlere katılabilirsiniz. Bu sizin ufkunuzu da açacaktır. İhtimalleri göz önünde bulundurmalısınız. Mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Bugün bizi neler bekliyor? Sabah saatlerinde sürprizlere veya yeni şeyler denemeye açığız, yeni bilgiler ele geçebilir. Gerçeklerden uzaklaştığımız hayallere dalarak, yanılgılar içinde veya yanıltıcı kişilerin direktiflerine veya verdiği bilgilere inanarak ilerleme riskimiz yüksek olsa da, enerjimiz de yüksek ve her alanda fazlasını yapabilecek durumdayız. Bizi korkutan şeyleri itiraf edebiliriz. İlişkilerde beklenmedik haberler veya bilgiler söz konusu olabilir. Rutinin dışına çıkmak isteyebiliriz. Öğle sonrası saatlerde, pratik işlerle uğraşıyor veya mevcut işlere pratik yaklaşıyoruz. Engellenmişlik hissi söz konusu olsa da, kısa sürecek. Tecrübelerimize güvenelim.
 
1 Aralık 2016 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapabileceğinizin en iyisini yapın. İmajınızı tazeleyebilir, yeni bir hobi edinebilirsiniz. Sizin adınıza karar vermelerine müsaade etmeyin. Verdiğiniz sözleri tutmalı ve prensiplerinizden ödün vermemelisiniz. İletişim trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Yakınlarınız ile görüşebilir, arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Çeşitli davetler ve teklifler alabilirsiniz ve değişik organizasyonlara katılabilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız olaylar ve alacağınız teklifler sizi heyecanlandıracak. Ancak hırslı bir tavır içinde bulunmayın ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının.
 
1 Aralık 2016 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi savaşa ve gerilime iten herkese karşı dik durmalısınız. Bu süre zarfında edineceğiniz tecrübeler ilerlemenizi sağlayacaktır. Size zarar vermelerine izin vermemelisiniz Bugün bizi neler bekliyor? Sabah saatlerinde sürprizlere veya yeni şeyler denemeye açığız, yeni bilgiler ele geçebilir. Gerçeklerden uzaklaştığımız hayallere dalarak, yanılgılar içinde veya yanıltıcı kişilerin direktiflerine veya verdiği bilgilere inanarak ilerleme riskimiz yüksek olsa da, enerjimiz de yüksek ve her alanda fazlasını yapabilecek durumdayız. Bizi korkutan şeyleri itiraf edebiliriz. İlişkilerde beklenmedik haberler veya bilgiler söz konusu olabilir. Rutinin dışına çıkmak isteyebiliriz. Öğle sonrası saatlerde, pratik işlerle uğraşıyor veya mevcut işlere pratik yaklaşıyoruz. Engellenmişlik hissi söz konusu olsa da, kısa sürecek. Tecrübelerimize güvenelim.
 
1 Aralık 2016 Perşembe Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Geçmiş geçmişte kalmalı Sevgili Akrepler. Aksi takdirde kendinizi yenileyemezsiniz. Gerçeklerden uzaklaşmamalı ve potansiyelinizi hedefleriniz için kullanmalısınız. Bugün bizi neler bekliyor? Sabah saatlerinde sürprizlere veya yeni şeyler denemeye açığız, yeni bilgiler ele geçebilir. Gerçeklerden uzaklaştığımız hayallere dalarak, yanılgılar içinde veya yanıltıcı kişilerin direktiflerine veya verdiği bilgilere inanarak ilerleme riskimiz yüksek olsa da, enerjimiz de yüksek ve her alanda fazlasını yapabilecek durumdayız. Bizi korkutan şeyleri itiraf edebiliriz. İlişkilerde beklenmedik haberler veya bilgiler söz konusu olabilir. Rutinin dışına çıkmak isteyebiliriz. Öğle sonrası saatlerde, pratik işlerle uğraşıyor veya mevcut işlere pratik yaklaşıyoruz. Engellenmişlik hissi söz konusu olsa da, kısa sürecek. Tecrübelerimize güvenelim.
 
1 Aralık 2016 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Yaşam alanınızda yapacağınız yenilikler iyi hissettirebilir. Yarım kalan işleri bir an önce tamamlamalısınız. Yeni fikirler yeni girişimler yaratabilir. Bugün bizi neler bekliyor? Sabah saatlerinde sürprizlere veya yeni şeyler denemeye açığız, yeni bilgiler ele geçebilir. Gerçeklerden uzaklaştığımız hayallere dalarak, yanılgılar içinde veya yanıltıcı kişilerin direktiflerine veya verdiği bilgilere inanarak ilerleme riskimiz yüksek olsa da, enerjimiz de yüksek ve her alanda fazlasını yapabilecek durumdayız. Bizi korkutan şeyleri itiraf edebiliriz. İlişkilerde beklenmedik haberler veya bilgiler söz konusu olabilir. Rutinin dışına çıkmak isteyebiliriz. Öğle sonrası saatlerde, pratik işlerle uğraşıyor veya mevcut işlere pratik yaklaşıyoruz. Engellenmişlik hissi söz konusu olsa da, kısa sürecek. Tecrübelerimize güvenelim.
 
1 Aralık 2016 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatınızı daha sade ve yalın yaşamalısınız. Harcamaları kısmalı ve kişisel gelişiminize yoğunlaşmalısınız. Gelgitlerden ve gerilimli ortamlardan uzak durmalısınız. Emin adımlarla ilerlemenizde fayda var. Bugün bizi neler bekliyor? Sabah saatlerinde sürprizlere veya yeni şeyler denemeye açığız, yeni bilgiler ele geçebilir. Gerçeklerden uzaklaştığımız hayallere dalarak, yanılgılar içinde veya yanıltıcı kişilerin direktiflerine veya verdiği bilgilere inanarak ilerleme riskimiz yüksek olsa da, enerjimiz de yüksek ve her alanda fazlasını yapabilecek durumdayız. Bizi korkutan şeyleri itiraf edebiliriz. İlişkilerde beklenmedik haberler veya bilgiler söz konusu olabilir. Rutinin dışına çıkmak isteyebiliriz. Öğle sonrası saatlerde, pratik işlerle uğraşıyor veya mevcut işlere pratik yaklaşıyoruz. Engellenmişlik hissi söz konusu olsa da, kısa sürecek. Tecrübelerimize güvenelim.
 
1 Aralık 2016 Perşembe Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Asıl mesleğinizi icra etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Dinamik ve pratik oluşunuz iş ortamında sizi diğerlerinden ayrıştıracaktır. Olaylara farklı bir açıdan bakarak herkesi yanınıza çekebilirsiniz. Bugün bizi neler bekliyor? Sabah saatlerinde sürprizlere veya yeni şeyler denemeye açığız, yeni bilgiler ele geçebilir. Gerçeklerden uzaklaştığımız hayallere dalarak, yanılgılar içinde veya yanıltıcı kişilerin direktiflerine veya verdiği bilgilere inanarak ilerleme riskimiz yüksek olsa da, enerjimiz de yüksek ve her alanda fazlasını yapabilecek durumdayız. Bizi korkutan şeyleri itiraf edebiliriz. İlişkilerde beklenmedik haberler veya bilgiler söz konusu olabilir. Rutinin dışına çıkmak isteyebiliriz. Öğle sonrası saatlerde, pratik işlerle uğraşıyor veya mevcut işlere pratik yaklaşıyoruz. Engellenmişlik hissi söz konusu olsa da, kısa sürecek. Tecrübelerimize güvenelim. Astrolog Niobe Aslı Temel
 
1 Aralık 2016 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
İpler daima sizin elinizde olmalı Sevgili Balıklar. Her ne olursa olsun elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Özgür davranmak için izin isteyen kişiler ileride sizi uzlaşmaya zorlayabilir. Dinlemeyi bilin, ancak size vakit kaybettiren şeylerin üstünde durmayın. Bugün bizi neler bekliyor? Sabah saatlerinde sürprizlere veya yeni şeyler denemeye açığız, yeni bilgiler ele geçebilir. Gerçeklerden uzaklaştığımız hayallere dalarak, yanılgılar içinde veya yanıltıcı kişilerin direktiflerine veya verdiği bilgilere inanarak ilerleme riskimiz yüksek olsa da, enerjimiz de yüksek ve her alanda fazlasını yapabilecek durumdayız. Bizi korkutan şeyleri itiraf edebiliriz. İlişkilerde beklenmedik haberler veya bilgiler söz konusu olabilir. Rutinin dışına çıkmak isteyebiliriz. Öğle sonrası saatlerde, pratik işlerle uğraşıyor veya mevcut işlere pratik yaklaşıyoruz. Engellenmişlik hissi söz konusu olsa da, kısa sürecek. Tecrübelerimize güvenelim.

Etiketler: # # # # # #

GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ BUGÜN NE DİYOR İzleyici Yorumları

Yorum Yaz

  1. PabloDow dedi ki:

    All in due time.

  2. Andrey GolubStub dedi ki:

    Gunluk burc yorumlar?. 21 Haziran 2018 Persembe Oglak Burcu Gunluk Burc. Oglak burcu 21 Haziran 2018 Persembe gunluk burc yorumu.