DMAX

Hata Bildirim Formu

Lütfen Yayın Linki veya Kanal İsmini Belirtiniz.

Player Altındaki Alternatif Yayınlarımızı Deneyebilirsiniz.(Lütfen Çalışmayan Yayınları Bildirirken Yayın Linkini veya Kanal İsmini Belirtiniz.)

 • Tv Bilgileri
 • Kanal Türü

  Belgesel Kanalı izle, Dmax live watch, Dmax canlı izle, D MAX izle, DMAX izle

 • TV Sahibi

  Discovery Channel

 • Yayın Merkezi

  Nispetiye Mah. Adnan Saygun Caddesi Akmerkez B3 Blok Kat 11 Etiler Beşiktaş/İstanbul

 • Telefon

  (0212) 366 2000

 • E-posta

  [email protected]

 • Web Adresi

  https://www.dmax.com.tr

 • Uydu Frekans

  Türksat 4A 42 ⁰ Doğu Alış Frekansı: 12.015 Yatay (H) Sembol Hızı: 27.500 değeri: 5/ 6

 • Yayın Akışı

  DMAX yayın akışı


NTV SPOR Hakkında Genel Bilgi

NTV SPOR Doğuş Grubu tarafından kurulan spor kanalı. Kanal, 17 Mart 2008 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. 2010 yılı başında Kral TV'nin karasal yayın frekansından yayın yapmaya başlamış ve bu sayede izlenme oranlarını artırarak tam anlamıyla ulusal bir spor kanalına dönüşmüştür


NTV SPOR Kanal 23 Temmuz 2012 tarihinden itibaren 16:9 yayın formatına ve tam zamanlı HD yayına geçiş yapmıştır. Yayın hayatında sadece futbol odaklı programlar yapmamış diğer spor branşları ile ilgili yayın ve programlar yaparak kalitesini ortaya çıkarmıştır. Yaptığı bu spor yayınları ve programları ile Türkiye’nin ilk spor kanallarından olduğu için izlenme oranı fazladır. Nergis Televizyonu Spor kanalı sadece spor değil yayınladığı belgeseller ile de adından söz ettirmiştir.


NTV SPOR Süper ligdeki maçların devre aralarında yaptıkları yorumlarla izleyicinin ilgisini çekmektedir. Son zamanlarda Boks sporunun da yayınlarını yaparak ilgileri üzerine çekmiştir. Kısacası Türkiye’nin en başarılı spor kanallarındandır.


NTV Spor canlı izleyebileceğiniz uydu yayınları ise Türksat 4A 12015 H 27500 5/6 (SD/HD) , D-Smart 85. kanal (SD/HD), Digiturk 81. kanal (SD) , 380. kanal (HD), Filbox 12015 H 27500 5/6 (SD) , Türksat TKGS 72.Kanal (SD) , Kablo TV S 29 (SD) , Tivibu 78. kanal (SD) , 376. kanal (HD) , Teledünya 134. kanal (SD) , 141. kanal (HD)


Ayrıca NTV SPOR izle ile ilgili yayın akışı ve diğer bilgiler yayının altında verilmiştir. Ntv spor canlı internetten izlemek için canlı tv sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler ve iyi eğlenceler diliyoruz.


Etiketler: # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #