DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM İZLE


 
Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle 8 Mart Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında olacak. Ertuğrul’a karşı büyük bir plan içinde olan Vasilius amacına ulaşabilecek mi? Aliyar’ın ölümüyle yasa boğulan obada neler değişecek?
 
Diriliş Ertuğrul dizisinde bu hafta, Vasilius’un desteğiyle Aliyar ve Ural’a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Fakat bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır.
 
Aliyar’ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Ertuğrul ve Sadettin Köpek’in Ural’ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır?
 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM CANLI İZLE TIKLAYIN
 
Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır.
 
Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır. Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul’un elinden bir şey gelmemektedir. Peki Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır? sorusu Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölümünde yanıt bulacak.

 
DİRİLİŞ ERTUĞRUL 79. BÖLÜM FRAGMANI
 

Etiketler: # # # # # # #